O firmie

Na rynku nieruchomości działamy od kilkunastu lat. Nasza oferta obejmuje zarówno, budowę domów, mieszkań i lokali użytkowych na zlecenie, jak i pośrednictwo w handlu nieruchomościami.

Dlaczego my?

Dzięki stałej współpracy z renomowanymi firmami z branży budowlanej potrafimy wywalczyć dla Państwa relatywnie niskie ceny materiałów i usług. Zawsze staramy się współpracować z najlepszymi fachowcami. W każdym przypadku staramy się dbać o zadowolenie klienta. Jesteśmy znani z elastyczności - bo zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Przecież dom czy mieszkanie kupuje się na lata.

W trosce o klienta

Nasi klienci nigdy nie zostają sami z bankowymi i urzędowymi formalnościami. Robimy wszystko, by klient posiłkujący się kredytem bankowym już podczas rozmów na temat zdolności kredytowej wiedział na czym stoi. 

Skontaktuj się z doradcą kredytowym: link.

 

Zapraszamy!

Ufamy, że nasza oferta spotka się z Waszą przychylnością i razem będziemy mogli położyć fundamenty pod Waszą inwestycję. Jeżeli macie jakieś pytania, na które nie znajdziecie odpowiedzi na tej stronie - prosimy o kontakt.
Jeżeli szukacie lokalu nietypowego lub takiego, którego aktualnie nie mamy na stronie, również prosimy o kontakt - postaramy się Państwu pomóc.